Nowoczesna bryła Wratislavia Tower, dzięki umiejętnie dobranym rozwiązaniom architektonicznym oraz materiałom, doskonale wpisuje się w zabytkową, staromiejską zabudowę. Obiekt zlokalizowany jest w ścisłym centrum Wrocławia – u zbiegu ulicy Kazimierza Wielkiego oraz św. Antoniego.

Położenie Wratislavia Tower w centrum Wrocławia, dzięki rozbudowanej infrastrukturze komunikacyjnej, umożliwia łatwy dojazd samochodem oraz komunikacją miejską. Dworzec kolejowy znajduje się w odległości 4 km, a tuż przy budynku jest przystanek tramwaju, którym można tam bez przesiadki dojechać. Biurowiec posiada także bardzo wygodne połączenie z autostradą A4, oraz z lotniskiem.

Budynek Wratislavia Tower powstał w 2002 roku i ma powierzchnię prawie 20 tys. m.kw. Od lat pełni funkcję nowoczesnego centrum kinowego – wcześniej był tu Helios, a w tej chwili kino Nowe Horyzonty z kafejką. Jest tu również salon firmowy Orange, klub fitness McFit oraz biura, z których część ma już najemców, a część jest teraz do wynajęcia.

Niektóre lokale są wykończone, tak, że można się do nich wprowadzać, ale są i takie, które gotowi jesteśmy od nowa zaaranżować, dostosowując je do gustu i indywidualnych preferencji najemcy.

Wratislavia Tower jest tak zaprojektowana, by móc przestrzeń elastycznie dzielić i łączyć tak, by powierzchnię biur do oczekiwań klientów, zarówno pod względem wielkości powierzchni, jak i układu pomieszczeń. Oferujemy wykończenie wynajętych biur według wskazówek klientów, a w razie potrzeby - również profesjonalną pomoc współpracujących z nami architektów.

Wynajmujemy powierzchnie nieumeblowane oraz niewyposażone w sprzęt biurowy. Budynek ma za to dwustronne zasilanie w energię elektryczną, kabel światłowodowy, klimatyzację, system okablowania strukturalnego oraz kontrolę dostępu. To umożliwia komfort i bezpieczeństwo pracy.

Biurowiec jest przystosowany dla osób niepełnosprawnych i wyposażony w wielokondygnacyjny parking podziemny, które może pomieścić 140 samochodów. Parking jest zarządzany przez zewnętrznego operatora.

zadzwon2                                              napisz

T: +48 538 181 070  |  Colliers International REMS Sp. z o.o. |  Pl. Piłsudskiego 3 | Warsaw 00-078 | Poland
E: michal.wilczynski@colliers.com